.

Říjen 2010

Vzpamatujte se!!Nejsme v Americe!

30. října 2010 v 11:54 | Deprisha |  Témata týdne
Možná že jen já se na to koukám moc černě, ale je to bohužel holý fakt. Je to krásný americký svátek, a oni to mají jistě rády, ale proč se to dostalo až sem? Vždyť Halloween sem prostě nepatří. A ačkoli je to ode mne hnusné, ale jak by bylo vám, kdyby od vás pořád někdo něco přebíral?
Strašidelná noc...mm...není nic lepšího, opravdu miluji tu strašidelnou atmosféru a pocit strachu a beznaděje. Ale proto si mohou Češi udělat svůj svátek a ne americký. A pro převlékání tu mále v únoru maškarní bály, a to je přece taky krásný!
Proč se tady zapomíná čím dál více na české svátky a tahají se sem americké?
Když si to tak vezmete, tak Valentýn je též původně americký svátek, tak proč ho slavíme i my? Proč? Vždyť my tu máme Máj.
Tohle prostě není fér, a ni vůči Americe, a ani vůči nám!

Tyhle svátky byli prostě převzaty a přišli s tím první obchodníci, protože tímhle se dá velmi rychle a hezky vydělat prachy, a zase jsme u toho...PRACHY!
Copak nikomu nezáleží na ničem jiném? Že dnešní dětem už nic neříkají dušičky, máj, Ježíšek?
Jsou zblblé televizí a amerikou! Když se zeptáte dětí aby vám řekli alespoň jeden český vánoční zvyk, řeknou tak maximálně kapr, ale co hod střevícem, jablíčko, jmelí?

Tohle je jen další důvod mé nenávisti k Americe!!!

Z alba: Sama sebou, nikdy tebou!

30. října 2010 v 11:31 | Deprisha |  Gallery Deprisha
Kvalita skoro nulová...ale mě to baví xP xD

Okraje na blog

30. října 2010 v 11:20 | Deprisha |  Okraje na blog
By Deprisha
By Deprisha
Moje tvorba:
Nesmíte kopírovat
Můžete použít

Něco málo o mě...

30. října 2010 v 10:53 | Deprisha
Zdar!

Jsem jedna z adminek tohoto blogu, celkem nás je tu...ehm...dvě xD
Přezdívka má toť Deprisha...začal mi tak říkat bráška, abyste rozumněli, já nemám vůbec normální rodinu, matka je na mladý, brácha je holka, a fotr je líný jedinec..snad jen já jsem taková dosti...ne...nejsem téže normální xD

Pokud jde o můj věk, nejsem malý dítě a mám už věk na to abych měla rozum, a abych sem nepsala žádný píčoviny, protože mě sere, když někdo píše na blog píčoviny o kterých ví hovno. Například, známá "emo pravidla" no nasrat! Tyhle děti bych zabíjela...

Bydliště? Kejsnu v takový díře světa, skoro zapomenuté malé město v západních Čechách. Nic tady není, na to abychom s kamíkama něco podnikli musíme do okresního města, jelikož tady není nic. Chtěla bych ale bydlet v Německu. Miluji ten stát, jazyk, kulturu, lidi...

Moje zájmy jsou všestranné. Hlavní zájem pro který žiju je hudba. Poslouchám různé kapely, ale nejradši mám Black Veil Brides, My Chemical Romance, Aiden a podobné kapely. Mám ráda screamo. Zajímám se taky o literaturu. Čtu hororové knihy, a nejen to. Píši ráda povídky a příběhy, básničky. Moje nejoblíbenější kniha je Poslední oběť od Stephena J. Cannela.

No tak to je asi vše...

Spřátelení...

29. října 2010 v 18:14 | Adminky
Líbí se ti tento blog?Spřátelme se...

Jaká jsou pravidla?
 Nehádej se tady,ani blogmisskám,nikomu
 Navštěvuj nás alespoň 1x týdně,piš komentky
 Nekopíruj tvorbu!
 Nepiš reklamy tam kam nemáš

Přihláška:
 Přezdívka(všech co jsou na tvém blogu)
 Blog
 Souhlasíš s pravidly?Budeš je dodržovat?
 Proč se chceš spřátelit?

My

29. října 2010 v 18:09 | Adminky
ghfj